Adres: Polska Izba Przemysłu Chemicznego
ul. Śniadeckich 17
00-654 Warszawa
Zadzwoń: 790-340-010
Napisz: pawel.zawadzki@pipc.org.pl

Nowy numer Biuletynu „Bezpieczna Chemia”

Listopad 07, 2017

by admin Aktualności, Promocja bezpieczeństwa 0 comment

Z przyjemnością informujemy, że w zakładce Biuletyn Bezpieczna Chemia dostępny jest najnowszy numer naszej publikacji. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Ze wstępniaka:

Oddajemy na Państwa ręce kolejny, ostatni w tym roku kalendarzowym numer Biuletynu „Bezpieczna Chemia”. W niniejszym numerze znajdziecie Państwo artykuł podsumowujący Tydzień Bezpieczeństwa w Grupie ORLEN oraz podsumowanie dwudniowej Konferencji poświęconej Dyrektywnie SEVESO organizowanej
w Wieńcu-Zdroju. Ponadto w niniejszym numerze znajdziecie Państwo relację
z XIV Forum Ekologicznego Branży Chemicznej, które organizowane jest przez Sekretariat Programu „Odpowiedzialność i Troska”.
W niniejszym numerze nie zabraknie ciekawych artykułów, np. na temat innowacyjnego projekcie Mobilnego Turbinowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, który został opracowany przez konsorcjum składające się z Szkoły Głównej Służby Pożarniczej (SGSP, Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej (CNBOP), Wojskowego Instytutu Chemii i Radiometrii (WICHiR) oraz firmy JAS Technologie w charakterze integratora technologii oraz artykułu o detekcji gazów, par i aerozoli autorstwa Partnera Technicznego Programu – Dräger Polska.